Microfiber gözlük bezi

Microfiber gözlük bezi

Tekstil sektöründe son yılların en önemli buluşları arasında gösterilen microfiber gözlük bezi özellikli kumaşlardan olmakla beraber fabrikamız tarafından üretilmektedir.

Bursa’da 20 yılı aşkın süredir tekstil sektöründeki çalışmalarını sürdüren firmamız yerli ve yabancı müşterilerine en iyi hizmeti uygun fiyatlarla sunmaktadır.

 

Microfiber gözlük bezleri optik temizleme ve farklı hassas yüzeylerin temizlenmesinde kullanılırken uzun ömürlü olması, çizmeden temizlemesi ve tasarımın isteğe göre yapılabilmesi avantajlarını sizlere sunmaktadır. Ürün veya marka tanıtımlarında da en iyi tanıtım aracı olarak tercih edilen bu bezlerde renk yelpazesi tüm tonları içermekle beraber ebat seçimi de sizlerin talepleri doğrultusunda yapılabilir. En hassas yüzeyleri çizmeden temizlemesiyle popüler olarak tercih edilen bu bezler aynı zamanda kir, leke, buğu oluşumunu geciktirme özelliğine de sahiptir.

Gözlükleri mikrofiber kumaşla temizleyen adam.

Markanızın veya piyasaya yeni sunduğunuz ürünün tanıtım sloganını, görselini, logonuzu da bezlerin üzerinde uygulama şansımız fabrikamızdaki son sistem makinelerimiz sayesinde gerçekleşebilmektedir. Müşterilerini iş ortakları olarak gören ve en iyi hizmeti vermeye çalışan firmamızda ürün teslimat sürelerine maksimum özen gösterilmekle birlikte siparişlerinizi aldığımız anda sizlere bildirilen sürede üretim gerçekleşmektedir.

 

Microfiber bez üretimi esnasında kalite kontrol ekibimiz sürekli denetimlerini yapmakta olup en ufak sorun yaşanmaması için azami çaba sarf etmektedirler. Müşterilerine kayıtsız ve şartsız en iyi hizmeti vermeyi şirket politikası olarak belirleyen firmamızda tüm çalışanlarımız gerekli eğitimlerde geçirilmiştir.

 

1 gramında 9000 metre ip kullanılarak sizlere özel tasarımlarla hazırlanan bezler fabrikamızda bulunan son teknoloji makinelerde hazırlandıktan sonra ister kargo isterseniz de tesisimizde teslim edilebilmektedir. Kurumsal firma kişiliğini tüm departmanlarında ve ürünlerinde görebileceğiniz firmamız sektördeki tüm yenilikleri takip ederek uygulamaktadır. Micro fiber gözlük bezi talepleriniz ve ayrıntılı bilgi almak için fabrikamızın müşteri temsilcilerini aramanız yeterli olacaktır.

 

Benzer Ürünler