Microfiber temizlik bezi

Microfiber temizlik bezi

Microfiber temizlik bezi

Top MicroFiber gözlük temizleme bezleri

Satışlarımız toptan olup, isteğe bağlı olarak her ebatta kesim yapılır. Tercihe göre digital baskıda yapılmaktadır.

Mikro Fiber Gözlük Bezleri üretimi konusunda ülkemizde bilinen bir marka olmayı başaran firmamız kaliteli hizmeti ile müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.

Mikro Fiber gözlük bezleri saniyeler içerisinde gözlük camlarının üzerindeki toz ve kiri yok etmeyi sağladığı gibi uzun süre gözlüğün buğulanmasın önlemesi ile de avantaj sağlamaktadır.

Gözlük camlarının kolaylıkla çizilebilir olması kısa zaman içerisinde istenmedik çizilmelerin gerçekleşmesine neden olabilmekle birlikte bu bezler sayesin bütçenizden ilave masraf çıkmamasını sağlayacaktır. Temizlenmesi de kolaylıkla yapılabilen mikro fiber bezler uzun süreli kullanımı ile sizlere firmamız ayrıcalığı ile sunulmaktadır.

Ülkemizin tanınan markasının garantisi ile sizlere sunulan avantajlı imkanları mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

optik silme bezi, microfiber gözlük bezi, gözlük bezi, toptan microfiber gozluk bezi, gozluk bezi nasil temizlenir

Mikro Fiber Gözlük Bezleri ince yüzeylerin tümünde kullanılan ve çağımızın en önemli buluşlarından olan bezin narin gözlük camlarında da etkili temizlik sunmasını sağlamaktadır.

Microfiber temizlik bezi

Mikro fiber gözlük camları üretimi markamız güvencesi ile yapılmakla birlikte yılların verdiği tecrübe ve titiz çalışmalarımız sektördeki haklı yerimizi almamızı sağlamıştır.

Mikro fiber gözlük bezlerinin üretimini yapan ve dünyaca tanınan markalar çalışan firmamız toptan ürün teslimi yapabilecek donanıma sahiptir.

Bu bezlerin kullanıcıya faydaları arasında öncelikle gözlük camlarında çiziklerin gerçekleşmemsini sağlaması olarak öne çıkmaktadır. Mikro fiber gözlük bezi özellikleri arasında yapılan araştırmalar camların parlamasını sağladığını da ortaya koymuştur.

500 Yıkamaya kadar ömrü olan bu bezler uzun ömürlü olması sayesinde uzun yıllar size hizmet edecek şekilde üretilmiştir.