Micro kumaşı

Micro kumaşı

Tekstil sektörünün son yıllardaki en özellikli materyalleri arasında gösterilen micro kumaşı geniş kullanım alanıyla dikkat çekerken fabrikamızda üretilmektedir.

20 Yılı aşkın süredir ülkemizde kumaş imalatı yapan firmamız son teknoloji makineleri ile kısa zamanda, uygun fiyatlarla, kaliteli, özellikli ve yüksek metrajlı kumaşları sizlere sunmaktadır.

Micro kumaşıgünümüzde giyim sektöründe de popüler olarak tercih edilmekle birlikte mont, yağmurluk ve farklı parçaların hazırlanmasında kullanılmaktadır. Giyim sektöründe özellikle dış ortamlarda kullanılan kıyafetlerde tercih edilen bu özellikli kumaşa su geçirmezlik apresinin verilebilmesini materyalin daha çok tercih edilmesini sağlamaktadır. Gözlük camı ve hassas yüzeylerin çizilmeden temizlenmesinde de kullanılan bu özellikli kumaş markanızın tanıtımını yapmak için iyi bir reklam aracı olarak da değerlendirilebilir. Fabrikamızda müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istenilen renklerde ve ölçülerle kumaş imalatı yapılabilmekle birlikte yıllarını sektöre veren firmamız sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

Ofiste gözlüklerini temizleyen bir iş kadını portresi.

Mikro kumaş özellikleri arasında farklı desenlerin verilebilmesi de yer alırken giyim firmalarının koleksiyonlarını hazırlama noktasında uzman personelimiz sonsuz destek vermeye hazırdırlar. Tekstil sektöründeki tüm yenilikleri müşterilerimiz için takip eden ve uygulayan firmamız personeli siparişleriniz esnasında vermiş oldukları teslimat süresine riayet ederek çalışmalarını sürdürürken zamanın değerinin bilincindedirler. Kurumsal firma yapımız ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla sektörde geldiğimiz haklı yerimizde her yıl yeni iş ortaklarımız portföyümüze dahil olmaktadır. Özellikli ve kaliteli kumaş çeşitlerimizi stoklarımızda sürekli bulunmakla beraber sizlerin siparişleri doğrultusunda başta mikro olmak üzere farklı ürünleri de kısa zaman içerisinde üretme şansımız bulunmaktadır.

Micro kumaşı siparişlerinizi vermek için fabrikamızı ziyaret etmeniz veya telefon, faks, mail gibi iletişim araçları ile bizlerle temasa geçmeniz yeterli olacaktır. Sizlerden gelecek kumaş siparişleri kısa zamanda cevaplanacak olmakla beraber firmamız ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabileceksiniz

Benzer Ürünler