Toptan optik silme bezi

Toptan optik silme bezi

1993 Yılında başladığımız ticari faaliyetlerimizle ülkemizde yeniliklere imza atan firmamız toptan optik silme bezi üretiminde de iddiasını sürdürmektedir.

 

Toptan optik silme bezi denildiğinde ülkemizde ilk olarak akıllara gelen şirketimiz konusunda eğitimlerden geçirilmiş ve deneyimli personeli ile sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Yenilikçi yönetim kadrosu ile kendi sektöründeki teknolojik makineleri her yıl parkuruna ekleyen firmamız müşterilerinden gelecek talepleri en kısa sürede değerlendirerek kendilerine sunmaktadır. Gözlük camları başta olmak üzere farklı hassas yüzeylerde kullanılan microfiber özellikli bezlerin fabrikasyon üretimini gerçekleştiren firmamızın yurt içindeki ve yurt dışındaki müşterileri verdikleri siparişleri zamanında almanın ayrıcalığı yaşamaktadırlar. Fabrikamız müşteri temsilcileri ve üretim sorumlularından firma yöneticilerine kadar tüm çalışanlarımız müşterilerini iş ortakları olarak görerek profesyonel çözümler sunmaya çalışmaktadırlar.

 

20 Yılı geride bırakmanın mutluluğu ve bizlere kazandırdığı tecrübe ile sizlere en kaliteli ürünleri sunma noktasında firmamız kendisiyle yarışmaktadır. Gözlük markalarının uzun yıllardır tercih ettikleri firmamız özellikli kumaşlardan hazırlanan optik silme bezlerini istenilen renklerde ve tasarımlarda hazırlayabilmektedir. Microfiber gözlük bezleri çağımızın en önemli buluşları arasında gösterilmekle birlikte ev temizliğinden bilgisayar ekranlarına kadar kullanılan bu özel kumaş optik temizlemek içinde en iyi seçim olacaktır. Hassas yüzeyleri çizmeden temizlemesi ve başka hiçbir ürüne gerek kalmaması bu bezlerin daha da ilgi görmesini sağlamaktadır. 

 

Optik silme bezleri firmalar için en iyi reklam araçlarından da olurken markanızın logosunu, sloganını ve renklerini de istediğiniz tarzda tasarlayarak da sizlere teslim edebiliriz. Tekstil sektörünün ülkemizdeki kalbi Bursa’daki fabrikamızdaki müşteri temsilcilerimizle temasa geçmeniz istenilen özelliklerdeki optik silme bezlerini güvenli ve zamanında almanızı sağlayacak ilk adım olacaktır. Uygun fiyatlar ve en kaliteli hizmet politikasıyla çıktığımız yolda sizleri de yeni iş ortaklarımız olarak görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Benzer Ürünler