Micro fiber gözlük bezi

Micro fiber gözlük bezi

Tekstil sektöründe ülkemizde yenilikleri müşterileri için takip ederek uygulayan firmamız micro fiber gözlük bezi üretiminde en kaliteli ürünleri sizlere sunmaktadır.

Micro fiber gözlük bezi günümüzde tekstil sektörünün en mucize ürünleri arasında dikkat çekmekle birlikte temizlik sırrı dokusunda gizlidir. 

 

Uzun yıllar boyunca yapılan çalışmalar sonucunda ortaya çıkan bu ürün günümüzde optikten bilgisayara kadar en hassas yüzeylerin temizlenmesinde kullanılmaktadır. Teknolojik yeniliklerin sürekli takip edildiği ve makine parkurumuza adapte edildiği fabrikamızda müşterilerimizden gelen taleplerin zamanında teslim edilmesi şirket politikamızdır. Micro fiber bezler renk, tasarım farklılıkları ile sizlere sunulurken arzu ederseniz markanıza özel numuneler hazırlanarak içlerinden seçim yapma şansı da değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Fabrikamız stoklarında beyaz, sarı, kırmızı, pembe, turkuaz, yeşil hardal, gri, somon renklerde microfiber bezler bulunmakla birlikte firmanıza özel tasarımlarda en iyi reklam materyallerini müşterilerinize sunmanızı sağlayacaktır. 

Okuma gözlükleri bezle temizlik kadın.

Son teknoloji baskı makinelerinde istediğiniz reklam sloganı veya markanızın logosu da gözlük bezlerinin üzerine basılabilmektedir. Gözlük bezlerinde istenilen ebatlarda sipariş esnasında belirtildiği taktirde sizler için özel olarak tasarlanabilmektedir.

 

Micro fiber gözlük bezleri polyester ve polimidden ve 1/100 kadar ince liflerden hazırlanırken kalıcı, pürüzsüz, çizmeden temizlik için en doğru seçim olarak bilinmektedir. Ticari hayatında 20 yılı geride bırakan firmamız müşterilerini iş ortakları olarak görmekle beraber tüm çalışanlarına da bu bilinci aşılamaktadır. Müşteri temsilcilerimiz ve üretim sorumlularımız sizlerden gelecek talepleri belirtilen terminlerde teslim etme gerekliliğinin bilincinde görevlerini yerine getirmektedirler. 

Yurt içinden ve yurt dışından müşterilerimize en uygun fiyatlarla en kaliteli ürünleri teslim etmek için sürdürdüğümüz çalışmalarımızı fabrikamızda izleme fırsatını da ilgili birimimizden randevu alarak gerçekleştirebilirsiniz. Tekstil sektöründe yenilikleri sizlere sunan ve ayrıcalıklardan yararlanmanızı sağlayan firmamızda farklı kumaşlarında üretimi de geniş makine parkurumuz sayesinde gerçekleştirilebilmektedir.

Benzer Ürünler