Gözlük temizleme bezi

Gözlük temizleme bezi

Tekstil sektörü günümüzde hızla yenilenirken 20 yılı aşkın süredir gözlük temizleme bezi başta olmak üzere özellikli kumaşların üretimini gerçekleştiren firmamız başarılarına devam etmektedir.

Gözlük temizleme bezi micro fiber adı verilen özelliklerle hazırlanırken en hassas yüzeyleri çizmeden temizlemesi ve kolay temizlenebilir olması bu bezlere ayrı bir değer katmaktadır. 

Micro fiberin 1 gramında 9000 metre ip kullanılması sayesinde bez özellik kazanırken fabrikamızda farklı renklerde, ebatlarda ve tasarımlarda üretim gerçekleştirilmektedir. İnsan saçından 100 kat daha ince olması ve kumaş özellikleri sayesinde optik temizleme konusunda sorunsuz kesin çözüm olan bu bezlerin kullanımları esnasında başka bir ürün gerekmemektedir. Binlerce defa yıkanabilecek kadar dayanıklı olan bu bezler aklınıza gelebilecek tüm yumuşak yüzeylerde kullanılabilir. 

 

Yurt içindeki ve yurt dışındaki müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarına aralıksız devam eden firmamız yeni teknolojilerle hazırlanan makine parkuru ile ülkemizin sayılı tesisleri arasında bulunmaktadır. Müşterilerini %100 memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdüren kuruluşumuzda firmanızın renkleri, ürün hakkında belirlediğiniz slogan veya istenilen ölçülerde ürünler sizlere belirlenen sürede teslim edilmektedir.

Siyah Gözlük temizleme bezi

Bursa’da bulunan fabrikamızda görev yapan tüm çalışanlarımız müşterilerimizin istekleri doğrultusunda alınan siparişleri belirlenen sürelerde teslim etmek için çaba göstermektedirler. Son yıllarda en sık kullanılan reklam aracı olan micro fiber gözlük temizleme bezleri üzerinde sınırız tasarım yapmamız mümkündür. 

 

Fabrikamızda sizlere en uygun fiyatlarla kaliteli hizmeti sunmak için görev yapan personelimiz gelecek talepleri kısa sürede cevaplandırarak sizinle temasa geçeceklerdir. Firmamız ticari geçmişinde çalıştığı firmalarla uzun süreli işbirliklerinde bulunarak tekstil sektöründeki tüm ihtiyaçları karşılama noktasında görev almıştır. Gözlük temizleme bezi imalatı ve siparişleriniz için firmamızın müşteri temsilcisi birimini aramanız en uygun ve kaliteli çözümlere kavuşmanızı sağlayacaktır.

Benzer Ürünler