Gözlük bezi imalatı

Gözlük bezi imalatı

Tekstil sektörünün ülkemizdeki merkezi olma özelliğini taşıyan kentimizi Bursa’da 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren firmamız gözlük bezi imalatı ve satışı yapmaktadır.

 

Gözlük bezi imalatı denildiğinde tanınan ve adı ilk olarak akıllara gelen firmamız yenilikleri sürekli takip ederek müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çaba sarf etmektedir. Micro fiber bez özelliklerinin başında en hassas yüzeyleri çizmeden silmesi, uzun ömürlü olması, başka bir ürüne gerek duyulmaması yer alırken firmamızda en kaliteli ürünlerin hazırlanması için çalışılmaktadır. Uzman personelimiz ve yıllarını sektöre veren yönetim kadromuz müşterilerinin talepleri doğrultusunda özel siparişleri de üretme kabiliyetine sahiptirler.

 

Markalar için en iyi reklam aracı haline gelen gözlük bezleri istenilen boyutta, renkte ve tasarımda imal edilebilmektedir. Fabrikamız stoklarında sürekli micro fiber bez bulundurulmakla birlikte ister siparişle isterseniz de stoklarımızdaki ürünleri satın alabilirsiniz. Firmanızın logosu veya hafızalara kazınmasını istediğiniz sloganı da bezlerin üzerinde uygulama şansımız bulunmaktadır.

Okuma gözlükleri bezle ile temizleyen kadın.

 

Micro fiber temizlik bezleri dokusuyla dikkat çekerken sizlerin istediğiniz tüm renklerde çalışma yapılabilmektedir. Fabrikamızda üretim 7 gün 24 saat boyunca devam etmekle birlikte ürünlerin zamanında teslim edilebilmesi için maksimum özen gösterilmektedir. Şeffaf fabrika işleyişimizde müşterilerimiz üretimin başından itibaren kendilerine ait bezlerin nasıl hazırlandığını görme şansına sahiptirler. Yurt dışında da tanınan bir firma olmayı başaran şirketimiz farklı ve özellikli kumaşların imalatını da gerçekleştirmektedir. 

 

En kaliteli gözlük temizleme bezlerini müşterilerine sunmak için birbirleriyle yarışan ekibimiz fiyat skalasında da sizlere avantajlar sağlamaya çalışmaktadırlar. Yurt içi ve yurtdışı pazarlarda 20 yılı aşkın süredir verdiği kaliteli hizmetle tanınan firmamız teknolojinin verdiği tüm imkanları kullanarak çalışmalarını sürdürmektedir. Gözlük bezi siparişlerinizi fabrikamıza gelerek veya mail, faks, telefon gibi iletişim araçları vasıtasıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Benzer Ürünler