Gözlük cam bezi

Gözlük cam bezi

Gözlük cam bezi bilinen en hassas yüzeylerden sayılan camların üzerindeki toz, kir veya farklı lekelerin yok edilmesinde en etkili yöntemdir.

 

Gözlük bezi kumaşı özel araştırmalar sonucunda geliştirilmiş ve fabrikamız tarafından üretimi yapılan özel bir üründür. Gözlük cam bezi reklamınızı yapmanızı sağlayacak bir ürün olmakla birlikte aynı zamanda uzun süre kullanılması size ve müşterilerinize avantajlar sağlayacaktır.

 

Gözlük bezi kumaşının önemli özelliklerinin başında çiziklerin oluşmasını engelleyerek temizlik sağlaması ve normale nazaran daha uzun süre temiz tutmasıdır. Gözlük kullanıcılarının en büyük sorunlarından biri olan çizilme ve kirlenme sorununa engel olacak gözlük cam bezi siparişi için sadece firmamızla temas kurmanız yeterli olacaktır.

 

Ülkemizde gözlük cam bezi imalatı denildiğinde son sistem makineleri ve yılların verdiği tecrübe ile ilk olarak akıllara gelen firmamız müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Gözlük cam bezi imalatı ve toptan satışı başta olmak üzere özellikli kumaşların üretildiği fabrikamızda müşterilerimizden gelen talepler uygun fiyatlarla kısa zamanda üretilmektedir. Micro fiber temizlik bezleri tekstil sektörünün son yıllardaki en büyük buluşu olarak adlandırılmakla birlikte en hassas yüzeylerde çiziksiz ve lekesiz temizleme özelliği bulunmaktadır. Mikro fiber bezler leke, buğu ve kir oluşumuna izin vermediği gibi markanızın veya ürününüzün tanıtımını yapmak içinde en doğru seçim olacaktır. Uzun yıllar boyunca kullanılabilme özelliği taşıyan gözlük bezlerinin üzerinde markanızın logosunu baskı yöntemiyle hazırlamamızda mümkün olabilmektedir. Firmamıza yapacağınız siparişler esnasında sizlere sunulacak binlerce renk arasında seçim yapmanız mümkün olacağı gibi ebatları ve üzerindeki tasarımı da yetkililerimizle birlikte tasarlayabilirsiniz.

Siyah çerçeveli gözlükler için gözlük temizleme bezleri

Micro fiber gözlük bezleri 1 gramında 9000 metre ip kullanılarak hazırlanırken teknolojinin bizlere sunduğu tüm imkanlar zamandan tasarrufu, en kaliteli ürünleri ve düşük maliyetleri bizlere kazandırmaktadır. Yurt içinden ve dışından yüzlerce müşterisine en iyi hizmeti uygun bütçelerle sunmaya çalışan firmamız kurumsal yapısıyla kusursuz ürün üretimi gerçekleştirmektedir. Yıllarını sektörde farklı departmanlarda çalışarak fabrikamızda görevlerini en iyi şekilde yapan personelimiz sizlerden gelecek talepleri en kısa zamanda sonuçlandıracaklardır. Şeffaf yönetim anlayışımız sayesinde üretimi takip etmek isteyen müşterilerimiz fabrikamızda kendi ürünlerinin hazırlanışına şahitlik edebileceklerdir. 20 Yılı aşkın süredir sektörde yenilikleri ve maksimum müşteri memnuniyeti anlayışıyla çalışmalarını sürdüren firmamızda özellikli kumaş çeşitlerinin de yüksek metrajlarda hazırlanabileceği makineler bulunmaktadır.

 

Tekstil sektöründe adını micro fiber gözlük cam bezi ve özellikli kumaşlarla duyuran firmamız sizlere bir telefon veya bilgisayarınız uzaklığındadır.

 

Toptan gözlük bezi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz

Benzer Ürünler