Toplan gözlük bezi imalatı

Toplan gözlük bezi imalatı

Ülkemizde tekstil sektörünün başkenti Bursa’da 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren firmamız toplan gözlük bezi imalatı ve satışında müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi başarmaktadır.

Toplan gözlük bezi imalatı ve satışında yüksek kapasite ile faaliyetlerini sürdüren firmamız teknolojik yenilikleri de yakından takip ederek müşterilerine avantaj sağlamaya çalışmaktadır. Yılların verdiği sektör tecrübesinin yanında kurumsal firma ile çalışmanın ayrıcalığını da müşterilerine sunan şirketimiz sizlerle birlikte büyümeye devam etmektedir. 

 

Özellikli kumaş ve toptan gözlük bezi imalatını ülkemizde gerçekleştiren sayılı firmalar arasında gösterilen fabrikamızda istediğiniz ölçülerde, renklerde ürün siparişi verebilirsiniz. Markanızın sembolü, logosu, sloganı ile sizlerle birlikte tasarlayacağımız özel görsellerde kumaşlara son teknoloji baskı makineleri ile uygulanabilmektedir. Yüksek metrajlı kumaş imalatı yapabilecek kapasiteye sahip makine parkurunun yer aldığı fabrikamızda sizlere en uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunulmaya çalışılmaktadır. Fabrikamızda üretilen gözlük bezleri micro adı verilen özelliklere sahip olmakla birlikte en hassas yüzeylerde çiziksiz kullanılmasıyla dikkat çekmektedir. 

Bir sandalyede otururken bir peçete ile bir gözlük temizliği genç kadın

 

Toplan gözlük bezi satışı yapılırken stoklarımızdaki ürünler arasında seçim yapabileceğiniz gibi özel siparişlerinizde uygun fiyatlarla kısa zamanda teslim edilebilmektedir. Leke, kir, buğu oluşumunu geciktirme özellikli bezlerde aynı zamanda uzun ömürlü olduğundan yıllarca kullanılması mümkün olacaktır. Sağlınıza zararı olmadığı yapılan testler sonucunda ortaya çıkan bu bezler anti bakteriyel olma özelliğini de taşımaktadır. İleri teknoloji ürünü makinelerde hazırlanan bu bezlerle mücevherlerinizi, bilgisayar ekranınızı, fotoğraf makinenizin camını çizmeden silme şansınız olacaktır. Her yıl çalışmakta olduğu müşterilerine yenileri eklenen firmamızın yurt dışında da adı gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar sayesinde anılır hale gelmiştir. 

 

Özellikle kumaş imalatı ve toptan satışı konusunda ünü ülke sınırlarını aşan firmamızın % 100 müşteri memnuniyeti esasıyla çalışan personeli sizlerden gelecek talepleri yerine getirmekten mutluluk duyacaklardır.

Benzer Ürünler