Polikort Kumaş

Polikort Kumaş yaşam alanlarımızda kullanılan koltuklarımızın ve farklı yüzeylerin kaplanmasında çok fonksiyonlu bir kumaş çeşidi olurken fabrikamızda üretimi yapılmaktadır.

Polikort kumaş renk alternatifleri ve dokusu ile ilk bakışta dikkat çeken bir malzeme olmakla birlikte son yıllarda daha farkı özellikler katılarak giyim sektöründe de kullanılmaya başlanmıştır.

 

Polikort kumaşlar farklı özellikleri ile üretilirken dijital ve varak baskı uygulamaları sayesinde daha da göz alıcı bir görünüm kazandırılabilmektedir. Ülkemizin polikort kumaş üretiminde sayılı fabrikalar arasında yer alan tesislerimizde regüle üretimimiz haricinde istediğiniz metrajda ve özelliklerde kumaş siparişi de alınabilmektedir.

 

Su iticilik ve leke tutmama özelliklerine sahip olan bu kumaşlar koltukların döşemelerinde araç koltuklarında kadar çok farklı yüzeylerin kaplanmasında kullanılmaktadır.

 

Polikort Kumaş son yıllarda dokuma sektöründeki teknolojik gelişmelerle birlikte üretilen özel dokusu ve geniş renk yelpazesiyle farklı zeminlerde kullanılmaktadır.

Polikort kumaş geniş dokuma tezgahı parkuruna sahip fabrikamızda üretilmekle birlikte teknolojinin bizlere sunduğu imkanlar maksimum seviyede kullanılmaktadır.

 

Fabrikamızda farklı özelliklere sahip bu kumaşların düzenli üretimi yapılmakla birlikte müşterilerimizden gelecek özel renk ve gramaj talepleri de uzman ekibimiz tarafından değerlendirildikten sonra en kısa sürede üretim gerçekleştirilmektedir.

 

 

Polikort kumaş döşemelik başta olmak üzere farklı amaçlarla kullanılabildiği gibi dokusu ve farklı uygulamalar yapılabilmesi ile tekstil ürünlerinde de kullanılmaya başlanmıştır. Polikort kumaşlarında üzerine yapılabilecek desenlerin ve renklerin sınırsız olması istediğiniz tasarımların üretilebilmesini mümkün kılan büyük bir özelliktir.

 

sipariş vermek için iletişim bölümünden bize yazabilirsiniz